Ürün Gurubumuz
Boyama Merkezi Corona Toz Boyama Sistemleri Tribo Toz Boyama Sistemleri Toz Boya Depo ve Eleme Sistemleri Toz Boya Enjektörleri Yüzey İşlem Nozzle Grubu Reciprocator(robot)
Duyuru ve Haberler
HAKKIMIZDA
Promaks Teknik Makina, Toz Boya ve Yüzey İşlem sektöründe hizmet vermek amacıyla 2006 yılında İstanbul 'da kurulmuş ve toz boya makineleri üretimine başlamıştır.

Ürün ve hizmet kalitesi ile kendini kısa süre içerisinde ispatlamış olan Promaks pazar lideri olma konusunda hızlı ve güvenilir adımlarla ilerlemiştir. Toplam kalite anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan esnek yönetim ve üretim yapısı ile ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamakta; yaşanan sorunlara etkin çözümler üreterek vermiş olduğu danışmanlık hizmeti ile sistem verimini artıracak çalışmalarda bulunmaktadır.

Üretimini kendine arit 2 ayrı tesiste gerçekleştirmekte olan Promaks, bütün üretim prosesinin başlangıcından itibaren kalite kontrol prosedürlerine tabi tutmaktadır. Bu sayede meydana gelebilecek olası bir hatayı başlangıç aşamasında tespit edip hem müşteriye gidebilecek olası bir hatalı ürünün önüne geçmiş olmakta, hem de üretim de oluşabilecek gecikmelerin önüne geçmektedir.

20 yılı aşkın deneyime sahip üretim ve satış kadrosu ile gerek yeni tesis kurulum aşaması gerekse yedek parça temini konusunda 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olan Promaks için, haklı olarak kazanmış olduğu güveni sarsmamak ve daha da sağlamlaştırmak bütün personeli tarafından benimsenmiş müşteri politikasıdır.

Yeni ürün geliştirmeyi ve teknolojik ilerlemeleri şirket politikası olarak benimseyen promaks 2014 yılının başından itibaren neo pro markasıyla patentli yeni nesil dijital kontrollü toz boyama makinalarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.